1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135

udělali jste mi radost chlapci 5 fiku proti tiche B to se ceni a pohled na tabulku taky neni špatny. ps:MESSYR JE KANEC.

odkaz by byl : fotogalerie,zdroj redakce sportu Kozlovice:klikni zde.umístěno pod odkazem na diskuzi.

2012-09-04 17:48:27 ferenc
Radomír: A odkaz na stránky by nebyl?

Kozlovice:Jakubčovice 1:0
2012-09-03 21:39:17 profik
Kozlovičtí se podruhé v sezóně představili na domácí půdě a chtěli před svým publikem potvrdit dobrý start do podzimní části I.B třídy. Trenér P. Tichavský "jak už tradičně", nemohl proti Jakubčovicím počítat s několika hráči svého kádru. Proti minulému utkání se však opět v sestavě objevili 2 středopolaři: cap.Bednář (bomber) a M.Vyvial (boháček). 1. poločas se hrál ve svižném tempu, domácí povětšinu drželi míč na svých kopačkách a snažili se o kombinační fotbal. Dostali se i do velmi sibných příležitostí, avšak Krpec M. (profik), Slanina (špek ml.) ani Vašenda (kubis) se střelecky neprosadili. Hosté hrozili především z ojedinělých brejkových situací a také se dostali ke standardním situacím. Po jedné z nich nastřelil jakubčovický záložník břevno. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:0. Ve druhém poločase si domácí vytvořili několik šancí, gól na hlavě měl Krpec, poté na noze Vaverka i Slanina, ovšem brankář hostí držel naděje svého týmu i nadále. V 70.min. se sám před gólmanem Škarabelou objevil hostující útočník, domácí brankář se však vyznamenal. Na rozhodující okamžik utkání si fanoušci museli počkat až do úplného závěru. To v 90. minutě byl před pokutovým územím faulován Slanina a zahrával se přímý kop. K jeho exekuci se postavil domácí útočník Krpec, který chytrou přízemní střelou nedal brankáři hostí sebemenší šanci. Utkání tedy skončilo vítězstvím Kozlovic 1:0. Sestava domácích: Škarabela-Žáček-Krpec P.-Prudký-Zeman-Vaverka-Bednář-Vyvial-Vašenda (Langer)-Krpec M.-Slanina.

NOVÉ STRÁNKY REDAKTORA SPORTU FC KOZLOVICE
2012-09-03 21:11:13 RADOMÍR
Dobrý večer, Pro lepší informovanost a propagaci fotbalu v Kozlovicích jsme zprovoznili speciální stránku redaktora sportu FC Kozlovice.Zde Vás budeme informovat o aktuálním dění v našem klubu, jak písemně,tak formou fotografií a videa.Samozřejmě nebudou chybět rozhovory s hráči a trenéry, jak před utkáním, tak po jeho skončení.Sporťáku ať se daří.

NABOR MALYCH FOTBALISTU
2012-09-03 13:41:38 Petr Zacek petr.zacek@continental-corpora
S novou sezonou nabirame i nove deti do fotbalu - rocnik narozeni 2006-07. V pripade zajmu prijdte na fotbalove hriste v PO - ST od 17:00. Od rijna se premistime do telocvicny a treninky budou pro nejmensi oddeleny a to od 14:45. V pripade dotazu volejte tel. 776 083 321 p.z. PS: Deti narozene v r.2008 maji jeste cas.

2012-08-29 22:13:56 Pančo
Hoši v sobotu produktivita zklamala proti "přesile černých",(sice hlavní byl v modrým),ale vidím (dle článku Bombera) že se není čeho obávat,když jste dokázali hrát víc než vyrovnanou partii se soupeřem který hraje o 2 třídy výše!!!Jen tak dál.Máte perfekt partu i trenéra tak ať se daří chlapi i proti Jakubčovicím.Přijdu Vás povzbudit....

Frenštát p. R. - Kozlovice 3:3
2012-08-29 21:07:16 Bomber
Dnešní přátelské utkání mužů Kozlovice ve Frenštátě pod Radhoštěm nabídlo konfrontaci týmů hrajících 1.B třídu a Krajský přebor. Kdo by očekával, že celek Frenštátu bude udávát tempo zápasu, byl na omylu. Začátek utkání byli sice domácí aktivnější a vstřelili 2 rychlé branky, ale od 15. minuty byla herní převaha na straně Kozlovic a výsledkem byla řada neproměněných šancí. Snížení na 1:2 přišlo až ve 30. minutě, kdy M. Krpec proměnil pokutový kop. Ve druhé půli pokračovala převaha Kozlovic a M. Krpec dalšími dvěmi brankami otočil skóre zápasu na 3:2 z pohledu Kozlovic. V závěru se domácím podařilo po rohovém kopu vyrovnat a dokonce mohli strhnout vítězství na svou stranu, ale skvělě chytající gólman Holub (vrky) byl proti. Utkání hrající se dvakrát 35 minut a ve vysokém tempu skončilo tedy 3:3. Sestava Kozlovic: Holub - Žáček, Krpec P., Eliáš, Langer (Piskoř) - Vaverka, Bednář, Zeman, Vašenda - Harabiš (Slanina), Krpec M.

Turnaj
2012-08-29 10:08:29 Eliášová eliaselias@seznam.cz
TURNAJ KOZLÍK CUP 2012 se koná v sobotu 1. 9. 2012 na hřišti v Kozlovicích od 9.00 hod. Ukončení turnaje se předpokládá 13.30 hod. jedná se o benjamínky ročníku 2004 a mladší. Jistou účast již potvrdily tyto týmy: FC Kozlovice, FC Vsetín, Nový Jičín, Frenštát p.R., MFK F-M modří, MFK F-M bílí,Třinec, FC Baník Ostrava, Rožnov, Frydlant

2012-08-28 23:27:05 profik
Kdo by se zítra odpoledne nudil, tak muži Kozlovic sehrajou přátelské utkání proti mužstvu krajského přeboru Frenštátu p.R. Jste zváni na zajímavé porovnání těchto soupeřů. Utkání začíná v 17:30 ve Frenštátě. Jinak doufám, že v neděli dorazíte v hojném počtu na zápas s atraktivním celkem z Jakubčovic. Snad budeme hrát proti 11 hráčům, na rozdíl od 2.pol. v Kopřivnici, kde jich bylo min. 12, ne-li 14 :) je ale faktem, že kdybych(om) proměnili šance "tak nebylo o čem"..Pro ticháče: trenére v pátek musí být kvalitní střelba :)

2012-08-28 14:42:16 Redaktor sportu
V neděli 19.8.2012 zahájili hráči FC podzimní část sezóny po ročním „hostování“ v okresním přeboru opět v 1.B. třídě na domácí půdě proti celku z Oder. Počasí fotbalu přálo a hráči se po letní pauze těšili na domácí fans – cestu do útrob stadionu si jich našlo cca 150. Trenér Tichavský poskládal novou sestavu, i když změn v ní mnoho nebylo. Pouze jedna a to, že mohl počítat se službami Marka Zemna, který přestoupil do Kozlovic z Lichnova. Hned po úvodním hvizdu bylo znát, že soupeř bude jiných kvalit, než na které byli domácí zvyklí z okresního přeboru. Na vyschlém terénu se těžce kombinovalo, ale přesto se domácí tlačili dopředu a chtěli co nejdříve vstřelit úvodní, uklidňující branku. Po pár slibných příležitostech a nepovedených střelách se v závěru první půle prosadil nejlepší kanonýr Martin Krpec, který využil nádherné přihrávky Romana Vaverky a podél brankáře Oder poslal míč do odkryté brány. Do druhé půle naskočil místo zraněného Ermise, navrátilec po dlouhé pauze, Jakub Harabiš. Ten se postavil do útoku společně s Krpcem a Jan Harabiš se stáhl do zálohy. Jak už tomu bývá v druhých poločasech, na spodní bránu se Kozlovicím hraje líp, dostávali se do slibných šancích, které ovšem zvýšením skóre nekončily. Na neproměňování šancí se již nemohl dívat skvěle hrající Vaverka, který si z levé strany potáhl míč přímo čelem na Oderskou bránu a k zadní tyči se nemýlil. Bylo to tedy 2:0 a Vaverka měl u trenéra Tichavského v notýsku napsáno (1 plus 1) do kanadského bodování. Sestava: Škarabela – Eliáš, Krpec Pavel, Zeman, Žáček – Vaverka, Vyvial, Bednář (c), Ermis (46. Harabiš Jakub) – Harabiš Jan (85. Hruška), Krpec (70. Vašenda). Jelikož je utkání psáno se zpožděním, tudíž se rovněž jako Bomber omlouvám a do příště se polepším(e).

2012-08-28 08:57:26 tichac
V sobotím podvečeru se naši muži představili na půdě FC Kopřivnice. Už před samotným výkopem měl trenér Kozlovic starosti se sestavou, protože v ní chyběli hned 4 hráči z minulého vítězného utkání (bratři Harabiši-zraněni, Vyvial-svatba, Bednář-dovolená). Proto také byli povoláni k utkání 2 dorostenci(střídavý start za dorost F-M), kteří si nevedli vůbec špatně. Honza Prudký odehrál předstopera s přehledem a Kuba Vašenda dal dokonce gól. V 10.minutě se prodral středem hřiště domácí záložník a nastřelil tyč naší branky. Kdo si myslel, že Kopřivnice si bude vypracovávat další příležitosti, byl na omylu. Šance to byla vlastně jediná a tutovky jsme zahazovali my. Nejdříve ve 12.minutě po akci M.Krpce nastřelil domácího brankáře R.Vaverka a další po vyhraném sprintérském souboji M.Krpec-opět střela do gólmana. Ve 2.dějství začali aktivněji domácí, ale běžela 55.minuta, k odraženému míči se dostal Vašenda a nezadržitelně skóroval. Od této doby začal úřadovat pan rozhodčí, který obracel většinu zákroků pro domácí a vrcholem byly odpískané dva pokutové kopy. První zneškodnil brankář Škarabela, ale na druhou v 80.minutě neměl nárok a bylo srovnáno. Při druhé penaltě odcházel pod sprchy P.Eliáš. Po druhé ŽK následovala karta červená. Na druhou stranu musíme uznat, že při lepší koncovce bychom si odváželi 3 body , neboť ještě za stavu 1:0 měl obrovské dvě šance M.Krpec. Snad si góly schovával na další zápas doma s Jakubčovicemi. Po průběhu zápasu můžou být spokojenější s bodem domácí, neboť na vyložené šance jsme vyhráli, ale na to se fotbal nehraje. Sestava: ŠKARABELA-ŽÁČEK, KRPEC.P, PRUDKÝ, ELIÁŠ(80.MINUTA ČK)-ERMIS, ZEMAN, VAVERKA, VAŠENDA-SLANINA(90.MINUTA ADAMEC), KRPEC M. Branky: 55.Minuta- VAŠENDA, 80.Penalta-domácí BUČEK

2012-08-27 21:28:06 Bomber
Všem fanouškům se velice omlouvám, že se zde neobjevily komentáře ze dvou odehraných zápasů. Nikomu to čsově nevyšlo, aby něco stvořil. Slibuji, že od utkání s Jakubčovicema se zde (nejpozději vždy v pondělí večer) komentář objeví. Díky za pochopení.

2012-08-27 20:56:07 dalsi fanousek