1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140

2011-10-11 13:47:24 Bystřičan L.
Dobrý den chtěl bych se zeptat jakou nyní zastává funkci ve vašem FC Radek Chýlek. Znám jej již z působení trenéra ve Frýdku a někdo mi říkal že vyšel článek o tom že je již zpátky v FC Kozlovice a má na starosti mládežnický fotbal. Děkuji

2011-10-11 09:53:49 kmin

2011-10-10 10:10:13 TEO
Dobrý výkon chlapci a taky dobrý výkon golmana je super že jste zase bodovali to jse bohužel nedá říct o dorostech znova neděle bez bodu Kozlovice - Vaclavovice 1:2 byl to soupeř k poražení bohužel snad přístě.

2011-10-10 08:50:17 kuman
Pepku super rozhovory, to tady chybelo...diky!!! hodnoceni je jinak tady...Profi jeste jsi opomenul svuj skvely brankarsky zakrok v prvni puli...:)

2011-10-09 22:57:49 Fanda
Solidní výkon, ale podle toho co píšete jen v první půli trenére ;) solidní výkon v druhé půli golamana ;)

krmášový duch
2011-10-09 21:20:19 profik
Kozlovice-Václavovice 2:0. Dnes kozlovičtí fotbalisté přivítali na svém hřišti celek Václavovic, kterému v tabulce patřila 5. příčka. Vzhledem k tomu, že je v kozlovickém týmu několik rodilých Měrkovjanů, duch krmáše byl velmi patrný :-) První poločas se ubíral podle představ domácích, kteří hosty pustili pouze do jedné příležitosti. Ale pěkně popořádku: do první gólové šance se dostal Slanina (špek ml.), brankáře hostí však nepřekonal. Poté se však již domácí celek radoval, to když v 16. minutě posadil Jenda Harabiš (marv) míč na hlavu Martina Krpce (profik) a ten neomylně zavěsil. Míč se v prvním poločase třepotal v síti ještě 3x. Ovšem 2x (po střelách M. Krpce) byl proti skvělý pomezní rozhodčí Bartek, který zvedl praporek a bylo po radovánkách. Zvlášť druhou ofsajdovou situaci asi viděl jen pan asistent (doufám, že mě nepozvou na disciplinárku za hodnocení výkonu rozhodčího :-). Pak zahrozili i hosté, ale gólmana Škarabelu (Škary) nepřekonali. Domácí dali do šatny ještě jednu "tentokrát regulérní" branku. Ve 42. minutě při brejkové situaci šel míč po ose Zeman-Krpec M.-Harabiš a posledně jmenovaný uklidil míč do branky. Začátek druhého poločasu vypadal, že se utkání bude vyvíjet v podobném duchu jako v první půli, ale to se velmi rychle změnilo. Domácí jako kdyby si mysleli, "že to přijde samo", jenže nepřišlo. Naopak hosté byli takřka po celou druhou půli aktivnější a nebýt skvělého brankáře Škarabely, těžko by kozlovičtí mohli pomýšlet na plný bodový zisk. Brankář domácích několikrát předvedl excelentní zákroky, byl zkratka nepřekonatelný. Je třeba se nad dnešním výkonem v druhém poločase zamyslet, aby se podobná mizérie neopakovala v dalších utkáních. Mohlo by nás to mrzet. Přesto zapisujeme do tabulky další 3 body a bez zaváhání držíme v tabulce první příčku.

Rozhovory
2011-10-09 17:33:45 Redakce FC
Rozhovor s tronérem Petrem Tichavským: Otázka: Jak hosnotíš dnešní utkání? Odpověď: Dnešní utkání z naší stránky hodnotím velice solidně, první poločas jsme si vytvářeli tlak, z toho jsme střelili dvě branky (Jan Harabiš, Martin Krpec). Druhý poločas prvních pět minut z naší strany bylo výborných a zbytek poločesu nejhorší v sezóně. Otázka: Koho vidíš jako favorita této soutěže? Odpověď:Měla by to být Lučina a Kozlovice. Otázka:Vím, že jsi sledoval utkání mezi Palkovicemi a Odpověď:Baškou, jak hodnotíš výkon Bašky, s kterou se utkáte v příštím kole venku? Je to mladý, nadějný tým, který má dobré útočníky. Rozhovor s Marvem (Jan Harabiš): Otázka: Jak hodnotíš dnešní utkání? Odpověď: První poločas z naší strany byl dobrý, prosadil se po standartce Profík a vyjímečně i já:-). Druhý poločas byl katastrofální, musíme poděkovat brankáři Škarabelovi, který nás v druhé půlce hodně podržel. Otázka: Koho bys viděl jako nejlepšího hráče dnešního utkání? Odpověď: Jak už jsem řekl nejlepším hráčem dnešního utkání byl jednoznačně golmán Škary, který snad vychytal ze čtyři tutovky a tím nám zajistil vítězství. Otázka: Nezdá se ti, že druhé poločasy hrajete na 50% a bojíte se o výsledek? Není to přece první utkání kdy se v druhém poločase trápíte?! Odpověď: Samozřejmně, že to s trenérem i s hráči probíráme, nevím kde je chyba, ale děláme proto vše aby se tato chyba odstanila!!! Chtěl bych ještě poděkovat trpělivým fanouškům za jejich neustálou podporu a hlasateli panu Kmínovi za jeho fajnou, motivační hudbu. Redaktor: Děkuji za rozhovor a přeji hodně úspěchů v Bašce a v dalších utkáních. Rozhovor s trenérem a Marvem provedl Pepek.

FC : KUNČICE p.O 4:0 (2:0) žáci
2011-10-09 12:59:30 MILOŠ
Dalším soupeřem našich žáků, byli hráči z Kunčic p.O. V 1.púli se jako první trefil H.ROSINSKÝ. Další branku přidal jak již tradičně R.TABACH. V 2 púli zápasu se prosadil P.HRANICKÝ. A z nařízeného pokutového kopu se nemýlil M.CHÝLEK.

FC : JANOVICE 2:0 (0:0) žáci
2011-10-04 22:07:01 MILOŠ
Tento týden jsme hráli 2x s Janovicemi. Hrálo se o 6 bodu, které jsme díky vyhraným zápasum získali. První poločas byl bez branek. V 2. poločase se trefil M.CHÝLEK. a náš již tradiční střelec R.TABACH.

2011-10-04 10:22:45 TEO
Kozlovicky dorost podlehl na krmášovou neděli týmu z Lískovce 0:5 smolná serie stále pokračuje.

Krmášové vítězství
2011-10-03 13:01:16 Bomber
V krmášovou neděli se v kozlovském svatostánku představili muži FC proti celku z Nebor. Až na omluvené Tomáše Ulčáka, jenž musel plnit krmášové povinosti, a jeho jmenovce Vítu, mohl trenér Tichavský počítat s kompletním (současným) kádrem. Při rozhodování o základní jedenástce neměl lehkou úlohu, neboť se v posledních utkáních ukázalo, že disponuje 13 až 15 hráči, kteří si hlasitě říkají o místo v základní sestavě. Kdo čekal brankouvou smršť již od úvodních minut, byl na omylu. Téměř veškeré dění se sice odehrávalo na půli hostů, ale chyběla větší agresivita, důraz, pohyb a tah na bránu. Nutno říci, že hosté se v první půli prezentovali dobře zformovanou obranou, kterou nebylo snadné překonat. Do první vyložené šance se, po pasu za obranu od Mirka Bednáře, dostal Martin Krpec, ale trefil pouze dobře stojícího brankáře. Na první gól se tak čekalo až do 40. minuty. Po centru Romana Vaverky přeskočil "malý velký muž" Honza Harabiš obránce, čímž posunul míč na Mirka Bednáře a ten jej usměrnil, rovněž hlavou, mezi tři tyče soupeřovy brány. Poločas tak skončil 1:0 pro domácí. Počátek druhé půle byl z naší strany dosti ospalý, na což skvěle zareagoval trenér Tichavský a poslal na hřiště v 60. minutě čerstvého Lukáše Slaninu. Ten hned při svém prvním kontaktu s míčem přihrál nezištně na gól Romanovi Vaverkovi a bylo to 2:0. Poté již utkání mělo jednoznačný průběh. Dobře hrající stopeři Hruška s P. Krpcem nedovolili hostům ohrozit bránu Pavla Škarabely. V 67. minutě oplatil Mirek Bednář asistenci Honzovi Harabišovi a ten zvýšil na 3:0. Chvíli na to přidal svou druhou branku Roman Vaverka, který se dobře zorientoval ve skrumáži před neborskou brankou. Na 5:0 zvýšil Mirek Bednář, kterého krásně vyslal do samostatného úniku Marek Zeman. V 85. minutě se po kombinaci Zemana s Bednářem ve vápně hostí dostal míč k Lukymu Slaninovi, jenž upravil na 6:0. Škoda jen, že v závěru odmítnul svůj skvěly výkon korunovat hattrickem Roman Vaverka. Tedy Kozlovice : Nebory 6:0. Sestava Kozlovic: Škarabela (škary) - Eliáš (knedlík), Hruška (mlynář máchal), Krpec (paolo maldini), Žáček (syrr) - Ermis (raďoš), Zeman (čaryfuk), Bednář (bomber), Vaverka (vavec) - Krpec (profík), Harabiš (marv). Střídání: Slanina (špek ml.) za M. Krpce, Vašenda (benjamínek) za Žáčka, Mališ (adam) za Harabiše. Připravený ještě byl Kocián (vitouš).

2011-10-02 21:21:11 Pančo
omlouvám se všem,kteří mi věřili že dám góla.Děkuji za důvěru hlavně Bjombovi.To je tipér.Ještě že nikdo netipoval stejně,bo kdyby se muselo rozhodnout kdo trefil střelce tak mě sežere.Díky hlavně trenére a kluci že jste to zvládli i beze mě(i když já jsem více méně do počtu).musím se zamyslet.Budu muset více makat ať se příště dostanu aspoň na lávku.Zduř Štajner

2011-10-02 19:01:51 kuman
kluci dnes byl ten rozjezd slabsi (1. pule), ale to se dalo po krmasi cekat...:) jinak druha pule, krasne branky, akce, takze u fanousku velka spokojenost! jen tak dal!!!

2011-10-01 14:33:12 Pančo
kmíne skvělý hit.....

2011-09-30 19:51:51 Crauch
5:3 for Kozlovice... 550 attendance ...goals 2Marv,1Profik,2 Stajny.... and three points at home :-))))))) tu flasu si vyzvednu pozdeji,nevadi?