1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135

2014-05-04 21:06:10 Chlebas
Fotograf náramně zachytil vynikají řízení obrany vrkyho :-)

Výsledkový servis
2014-05-04 20:22:53 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
Stará garda:FRÝDLANT n.O. - FC 1:3, Žáci:OSTRAVICE - FC 6:8, Dorost:RAŠKOVICE - FC 3:1, Muži:JAKUBČOVICE - FC 4:2. Foto v galerii.

2014-05-02 21:50:52 profik
Díky za upozornění pane fans Starý Jičín..proč se ale nepodepíšete svým jménem?

2014-05-01 02:49:23 fans Starý Jičín
Pane Mgr. Krpec Zapomněl jste na střídačku : Sýkora , Vyvial , Mališ , Najdek , Fojtík J.

Starý Jičín - Kozlovice 3:3
2014-04-28 21:18:16 profik
Sestava Kozlovic: Chlebek, Žáček, Krpec P., Piskoř, Eliáš-Vaverka,Harabiš,Fojtík A.,Bednář, Slanina-Krpec M.

2014-04-28 21:15:02 profik
Po nepovedeném prvém utkání ze tří po sobě hraných na venku, jsme zajížděli na horkou půdu "vládce" soutěže ze Starého Jičína. Nejednomu hráči FC se při cestě vybavily nepříjemné pocity z předchozích zápasů s tímto týmem. Minimálně na "krmáš" si vzpomněli všichni. Přemek stavitel zřejmě nechtěl přes týden poslouchat "Né pětku ne" a proto před utkáním vypsal speciální sázku. Trenér Ticháč pro změnu vymýšlel dnem i nocí speciální rozestavení, které jsme premiérově vyzkoušeli. Samotný zápas začal z naší strany aktivně, "žel bohu" jsme inkasovali hned z prvního ohrožení branky ze strany domácích. Naší hru vstřelená branka příliš neovlivnila - snažili jsme se plnit pokyny dané před zápasem a nedovolit soupeři praktikovat jejich hru po křídlech. Dostali jsme se několikrát do nadějných situací, brankami však neskončily a tak přišel trest ze strany domácích, kteří využili i svou druhou šanci po nedůrazném odkopu z našeho "malého vápna" - 2:0. Těsně před poločasem vybojoval standardní situaci kápo Bednář. K míči se postavil autor tohoto článku a stav na ukazateli byl 2:1.. :) V poločase kouč nabádal v pokračování ve stejném duchu, což se nám dařilo a taky přineslo kýžené ovoce v podobě nádherné branky Manekýna 2. Radost z vyrovnání však trvala pouze pár desítek vteřin. Domácí šli do vedení z přímého kopu, který byl nařízen po velmi diskutabilním faulu. Ani tentokrát jsme nesložili zbraně a tlačili se do útoku. V tomto čase však vznikaly mezírky v obranné činnosti a nutno vyzdvihnout bravurní zákroky Přemka Stavitele, který nás držel ve hře o bod. Ten měl na hlavě Špek ml. po lahůdkovém centru Vavece. Bodík se nakonec přece jen podařilo vybojovat díky druhé brance Ady Fojtíka - nejlepšího hráče utkání. Dík patří všem fanouškům, kteří nás přijeli povzbudit a doufáme, že si najdete cestu i v sobotu do Jakubčovic - tam máme taky co napravovat :)

2014-04-27 20:31:58 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
Žáci: FC KOZLOVICE - RAŠKOVICE 7:1, Dorost: METYLOVICE(KUNČICE) - FC KOZLOVICE 0:5, Muži:STARÝ JIČÍN - FC KOZLOVICE 3:3. Foto v galerii

Schůze výboru !!!!
2014-04-22 14:22:26 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
DNES V 19:00 hod.

Jistebník vs Kozlovice 0:3
2014-04-21 15:53:12 Bomber
Na velikonoční neděli zajížděli muži FC k dalšímu mistrovskému utkání na dosud neznámou půdu, a to do Jistebníku. Do utkání vstoupili kozlovští s cílem navázat na slušný výkon z minulého utkání proti Libhošti. Po prvních vlažnějších minutách s mnoha nepřesnostmi na obou stranách se Kozlovice začaly dostávat do hry a hrozili zejména rychlým přechodem do útoku po stranách. Vždy ale bohužel scházel přesnější centr, popř. finální přihrávka. Když už centr Bednáře našel přesně hlavu Honzy Harabiše, tak vše hasil na čáře s přehledem chytající brankář domácích. Také domácí se dostali do několika slibných příležitostí, avšak bez přesného zakončení. MOŽNÁ klíčový moment utkání přišel ve 32. minutě, kdy nebyla odpískaná penalta na Bednáře, který stál tváří v tvář jistebnickému gólmanu a chystal se zakončit. 2 minuty nato totiž domácí otevřeli skóre zápasu když se centr z pravé strany dostal k osamocenému hráči domácích, ten si míč pohodlně zpracoval a zakončil k tyči. Po dalších 4 minutách zvýšili domácí náskok tečovanou střelou z 18 metrů. Do poločasu se již nic vážnějšího nestalo. Hned ve 3. minutě druhé půle přišla sprcha v podobě třetí branky v síti Kozlovic a bylo prakticky po utkání. Zbytek zápasu se odehrál v duchu snahy hostů marně překonat dobře propracovanou obranu domácích. Ti vyráželi do nebezpečných protiútoků, avšak skóre se již do konce zápasu nezměnilo. V příštím zápase se pokusí muži FC překvapit a urvat nějaký bodík na půdě dosud suverénního Starého Jičína. Sestava: Chlebek - Piskoř (Krpec M.), Krpec P., Hruška, Žáček (Eliáš) - Ermis, Bednář, Vaverka, Fojtík - Slanina (Mališ), Harabiš. Připraven ještě byl Holub.

2014-04-21 09:31:09 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
Stará garda : VP F-M : FC 1:2, Dorost : DOBRÁ - FC 5:1, Muži : JISTEBNÍK - FC 3:0 PS:Někteří hráči dorostu by se měli zamyslet nad svým přístupem.Pokud jste parta, měli by jste se podle toho chovat.Je dojemné jak se dokážete domluvit mimo hřiště, ale když se jedná o zápas (trénink), klidně necháte spoluhráče hrát v devíti.Trenér, který to dělá ve svém volném čase,vás musí před zápasem obvolávat jestli příjdete.Zodpovědnost vám asi nic neříká !!.To samé platí o hráčích, kteří jsou na střídavý start v Brušperku.Šli jste za určitých podmínek, které jste přijali.Bohužel jen před podpisem.V létě se budeme muset zamyslet nad dalším postupem.Nikomu nechceme bránit hrát vyšší soutěž, ale pokud se na něčem dohodneme, mělo by se to dodržovat.

Z webu soupeře
2014-04-15 21:29:18 Bomber
Domácí nás přehráli větším důrazem a nasazením = chtěli více vyhrát ! Naši borci v některých fázích působili zakřiknutým dojmem, agresivita a rychlost domácích hráčů nám dělaly problémy. V I. poločase jsme se dostali do jediné dobré střelecké situace, když ve 13. minutě Jarda Čapka prudkým centrem našel Jirku Jachníka který z první zakončil, ale domácí gólman vytěsnil jeho ránu na břevno a následný roh. Domácí více zaměstnávali našeho gólmana, ale se střelami na kluzkém terénu si poradil jistý Petr Martinovský. Do II. poločasu jsme šli s jasným cílem, vytvořit si šance a přivést body. V 61. minutě po jedné z mála vydařených kombinačních akcí po ose J. Čapka – Zd. Čapka – J. Jachník - doráží s jistotou do branky míč L. Dědík a otevírá skóre zápasu – 0:1 . V této fázi jsme působili až moc profesorským dojmem, bohužel bez patřičného nasazení. V 65. minutě měl na kopačce druhou branku Zd. Čapka, který si pohrál se třemi obránci domácích, ale koncovka ho zradila - kopeme jenom roh. Jednoznačně se jednalo o tutovku, která nás připravila o možné body. Je to o zodpovědnosti a důslednosti k řešení dané herní situace. Domácí nás přitlačili a v 79. minutě za údajnou vymyšlenou ruku v naší šestnáctce rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu – srovnáno – 1:1. V 85. minutě jsme měli trochu štěstí, když zcela nekrytý útočník domácích vystřihl perfektní nůžky z 8m, náš gólman kryl. V 88. minutě po sérii rohových kopů jsme nepokryli zcela volného útočníka domácích, který z hranice 16m prostřelil téměř všechny hráče, kteří byli v pokutovém území a od tyče se míč odráží do sítě a rozhoduje asi o zaslouženém vítězství domácích - 2:1. V těchto fázích hry to chtělo jenom důsledně nakopávat dlouhé míče na dva vysunuté hroty a přidat nějaký krok navíc. Bohužel, konec jsme nezvládli a opakuje se to již podruhé, kdy jsme obdrželi branky v posledních minutách zápasu.

2014-04-14 20:11:36 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
ÚTERÝ 15.4. V 19:00

2:1
2014-04-13 21:09:56 Redaktor Sportu
Dnes se přijel v nedělním dni pokusit obrat o body místní FCK tým z Libhoště. V chladném počasí začali domácí po vyhraném losu kapitána Bedýnky v opačném směru než obvykle. První půli se hrálo na bránu u hospody. Kozlovice i soupeř kombinovali ve středu hřiště a finálními přihrávkami se snažili změnit skore. To se však v první půli neměnilo, jelikož Chlebek vytěsnil skvělým zákrokem hlavičku na břevno své svatyně a na druhé straně se rovněž nepodařilo nikomu skórovat. Druhá půle ovšem branky přichystala. Nejprve nebyla branka Kozlovic uznána pro ofside útočníka Harabiše. Změna stavu tedy přišla v cca 70.minutě, když se po centru z levé strany prosadili hráči Libhoště. Kozlovice to ovšem nevzdaly a po střele Slaniny zastavil obránce Libhoště míč na čáře rukou a sudí nařídil pokutový kop, který si postavil na značku Profííík a nekompromisně k levé tyči vyrovnal stav utkání na 1:1. Poté se golman Chlebek blýskl skvělým zákrokem, když vyškrábl míč na roh. Když už byli všichni v ochozech spokojeni s remízou a popíjeli alkoholické nápoje u stánku, přišel rohový kop domácích FCK, který doputoval h Raďošovi Ermisovi a ten nezvykle levou nohou poslal míč k pravé tyči, kde na něj nikdo nedosáhl a Kozlovice tedy v 87.minutě otočily stav utkání. (Ermise nedokázal nikdo chytit při jeho oslavném sprintu....zastavil ho až vyběhnuvší trenér Tichavský s vedoucím Muchou a asistentem Kumanem.) :-) . Sestava: Chlebek - Žáček, Krpec P., Hruška, Piskoř - Slanina ml., Vaverka, Bednář (C), Ermis - Harabiš (60.Fojtík), Krpec M. (87.Mališ) Trnéři: Tichavský, Mucha, Harabiš pro znalé: sestava : Přemek Stavitel - Syr, Maldini, Mlynář Máchal, Edgar Davids - Špíček, Vavec, Kapitán poručík Bedýnky, Raďoš - Marv (60.Manekýn dvojka), Profík (87.Bryketa) Trenéři: Ticháč, Dědek, Kuman. Do hry se nedostali Eliáš a náhradní brankář Sýkora zvaný Sykyn!

0:0
2014-04-13 20:35:35 Redakto Sportu
Minulý týden se hráči FCK snažili napravit nepovedený výkon na půdě Vlčovic, kde prohráli 2:1. Do útrob stadionu se vměstnalo cca 180 diváků, kteří očekávali 3 bezproblémově získané body. Opak byl však pravdou a výsledek s týmem Suchdolu skončil bez branek 0:0. Hráči kozlovic ani Suchdolu si nevytvořili žádné 100procentní šance a proto se diváci nudili a doufali v lepší výkon svého týmu v následujícím zápase s celkem Libhoště.

2014-04-13 19:56:36 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
Žáci : FC - JANOVICE 10:2 , Dorost : FC - VÁCLAVOVICE 2:5 , Muži : FC - LIBHOŠŤ 2:1 (0:0).Foto v galerii.