1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135

Mirek je Merkovjan a na tom se nic nemeni.dnes nas souper porazil,ale nutno dodat,ze byl asi o fous lepsi. Zveme tedy vsechny fans,kteri nam veri aby nas prisli podporit v dalsim utkani.tesime se na VAS!

2013-09-22 20:05:03 Bomber
Sice pozdě, ale přece bych chtěl poděkovat předsedovi FC za milé blahopřání. A pro Chlebase: "Moje srdce stále bije pro Měrkovice".

Kozlovice vs Jistebník 0:1
2013-09-22 20:00:29 Bomber
Muži FC dnes přivítali na své půdě v generálce na krmášové utkání celek z Jistebníku. Jak pro trenéra, tak pro hráče i diváky byl tým z Jistebníku velkou neznámou, tudíž bylo těžké se na něho připravit. V posteli místo na trávníku museli dnes nuceně zůstat Patrik Piskoř (edgar) a Martin Krpec (profik)a z důvodu pracovního vytížení chyběl Hruška. Do sestavy se po dvouzápasové odmlce vrátil Marek Zeman. První půle začalo střelou Lukáše Slaniny do vnější strany tyče. Pak ale aktivitu postupně přebrali hosté. Nutno říci, že hráči Jistebníku byli důraznější, místy i techničtější než domácí fotbalisti. Naši záložníci nedokázali pokrýt střed pole, jak tomu bývalo v posledních zápasech zvykem. Ve 24.minutě padla první branka utkání, která však pro ofsajdové postavení nebyla uznána. Ve 32. minutě se dostali hosté do vyložené šance, kterou však brankář Chlebek bravůrně zneškodnil. Domácí se rovněž dočkali ještě do poločasu své příležitosti, ale Jenda Harabiš (marv) neprostřelil z blízky hostujícího brankáře. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu. V šatně si hráči vyslechli od trenéra oprávněnou kritiku, kterou si vzali k srdci a do druhé půle nastoupili s dalekou větším nasazením a touhou po vítězství. Hra se odehrávala převážně na půli hostů, avšak překonat pevnou obranu Jistebníku bylo pro naše kluky takřka nadlidským úkolem. Když už se podařilo dostat do úniku Jendovi Harabišovi, scházelo důraznější zakončení. Jak se prát ve vápně soupeře dokonale předvedli hráči hostí v 78. minutě, když dotlačili míč až za záda Chlebka po standartní situaci. Domácí se i nadále snažili alespoň o vyrovnání, avšak hosté výsledek ubránili a z Kozlovic si odvážejí plný bodový zisk. Kozlovští fotbalisté se pokusí odčinit porážku v neděli 29.9., kdy ve svátečním krmášovém utkání přivítají celek ze Starého Jičína. Sestava: Chlebek - Žáček, Krpec P., Prudký, Vašenda - Vaverka, Bednář, Zeman, Ermis - Slanina (Fojtík), Harabiš Připraveni byli: Víta, Vyvial, Holub

VÍKENDOVÝ SERVIS
2013-09-22 18:38:15 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
Stará garda:FC - VP F-M 3:4, Žáci:FC - LÍSKOVEC 10:3, Dorost:FC - DOBRÁ 1:2, Muži:FC - JISTEBNÍK 0:1.FOTO V GALERII "PEPÉ"

vcelku sranda
2013-09-21 16:52:11 karel k.kuc@centrum.cz

Bomber
2013-09-16 21:26:36 chlebas
Jsem velmi rád že poručík (novomanžel)bude v příští sezóně hájit na minicupu barvy Buciny (horních kozlovic).:-)

šlágr kola
2013-09-16 16:42:12 Redaktor Sportu
Včera se uskutečnilo fotbalové utkání mezi prvními dvěma celky tabulky 1.B. řídy skupiny D. Fotbalisté Kozlovic zavítali na půdu Libhoště, který jako celek Kozlovic v letošní sezóně ještě neprohrál a jako jediný celek se mohl pyšnit tím, že ještě neobdržel žádnou branku. Trenér Tichavský se musel v šatně obejít bez Marka Zemana, Pavla (máchala) Hrušky a čerstvě ženatého kapitána poručíka Mirka (bombera) Bednáře. Sestava se tedy oproti minulému zápasu trochu pozměnila, ale cíl z šatny zněl jasně. Neprohrát! Do zápasu vstoupili aktivněji hráči Kozlovic, ale branka z šance Slaniny (špek ml.) z úvodu zápasu branku nepřinesla. Hra se poté vyrovnala a ke konci poločasu převzali aktivitu hráči domácích, ale brankář Chlebek (přemek stavitel) měl bránu postavenu na správném místě a zachránily ho nastřelené tyče. V druhé půli se hra odehrávala pouze na polovině Kozlovic, kteří dokázali vzdorovat tlaku Libhoště. Za zmínku by stály pouze šance Martina (profíka) Krpce, který se ocitl tváří v tvář brankáři domácích, ale minul. A střela Romana Vaverky, která šla těsně nad bránu. Kozlovice tak za vydřený a cený bod mohou děkovat svému brankáři, který za svá záda nepustil ani tutovku z posledních minut. Sestava FC Kozlovice: Chlebek – Piskoř, Krpec Pavel, Fojtík, Žáček – Slanina (90.Mališ), Prudký, Vaverka, Vašenda (66.Ermis) – M. Krpec (85.Eliáš), J. Harabiš (82. Venca Krpec). Trenér: Petr Tichavský, Vedoucí mužstva: Zdena Mucha, Asistent trenéra: Jakub (kuman) Harabiš. Počet diváků: 30 fans FCK. Děkujeme za přízeň. No a na úplný závěr je potřeba vyzdvihnout zpěv, který se linul vesnicí z jedné nejmenované zahrady na horním konci. Dle okolních posluchaču se jednalo především o písně: „Na břehu Ondřejnice“ a „Jistebník rozbijem!“

JAK JSME SI VEDLI O VÍKENDU
2013-09-15 20:23:22 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
Stará garda:HRANICE-FC KOZLOVICE 4:1, Žáci:VÁCLAVOVICE-FC KOZLOVICE 2:6, Dorost:VÁCLAVOVICE-FC KOZLOVICE 3:3, Muži:LIBHOŠŤ-FC KOZLOVICE 0:0.Pokud mě to pustí do sporťákovy galerie, dám tam fotky.Jsou připraveny.

BLAHOPŘÁNÍ
2013-09-13 20:36:57 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
ZÍTRA SE USKUTEČNÍ PŘESTUP NAŠEHO KAPITÁNA MIRKA BEDNÁŘE "BOMBERA".NEOPOUŠTÍ NÁŠ KLUB, ALE PŘESTUPUJE DO STAVU MANŽELSKÉHO.ZA VEDENÍ PŘEJEME VŠECHNO NEJLEPŠÍ, HODNĚ STĚSTÍ A DO ROKU NOVÉHO ČLENA NAŠI MLÁDEŽNICKÉ ZÁKLADNY.

Sestava
2013-09-09 22:40:24 profik
Sestava FC Kozlovice: Chlebek – Krpec P., Piskoř, Hruška, Žáček (Harabiš) – Prudký (Ermis), Bednář, Vaverka, Vašenda – M. Krpec (V. Krpec), Slanina (Mališ). Náhradní gólman Holub O.(Peter Crouch) Trenér: Petr Tichavský, Vedoucí mužstva: Zdeněk Mucha

Suchdol n.O-Kozlovice 1:4
2013-09-09 22:34:55 profik
Kozlovičtí se na "Den obce" vydali do Sucholu nad Odrou, kde chtěli "urvat" další body do podzimní tabulky. Kouč Tichavský (ticháč) postrádal zraněného špílmachra Zemana (čaryfuk), do základní jedenáctky nemohl kvůli bolavým zádům postavit ani nejlepšího střelce týmu Harabiše (marv). Jinak měl však k dispozici 16 hráčů, kteří měli problém se vměstnat do malé kabiny pro hosty (pozn.red. v minulosti jsme se v šatnách spíše ztráceli :). Do samotného utkání hráči Kozlovic vstoupili velmi dobře, když "netradičně" proměnili hned svou první šanci. Konkrétně středopolař Vaverka hned ve 2. minutě zužitkoval dobrou práci Prudkého (Pruďas). Další branka do sítě domácích padla v 15.minutě, to si vyměnili míč aktivní Prudký se Slaninou (špek ml.), který s přehledem celou akci zakončil-0:2. Domácí se do žádných vyložených šancí nedostávali, defenziva hostí pracovala velmi zodpovědně. Naopak udeřilo opět na straně hostí, kdy ve 40.min. se po centru Vašendy (manekýn) prosadil stále ještě svobodný kapitán Bednář (bomber). Druhou půli začali lépe domácí, ale z územní převahy branku nevytěžili. Hosté drželi tříbrankový náskok, který zkusil ještě navýšit dalekonosnou střelou Vaverka, brankář domácích však vytáhl efektní a zároveň efektivní zákrok. V 80. min. jeden z domácích obránců navýšil skóre na 0:4, když si do vlastní sítě srazil centr M. Krpce (profik). Poté již hosté asi začali slavit a domácí dostali šanci k snížení na 1:4, čímž pokazili čisté konto brankáři Chlebkovi (Přemek stavitel). I přesto hosté odjížděli více než spokojeni a mohli se v dobré náladě věnovat dalším aktivitám (např. kapitánově rozlučce se svobodou :) Dík patří i naším fanouškům, kteří i přes nabitý program na Dni obce zvolili podporu kozlovického týmu.

5.kolo I.B sk.D
2013-09-06 12:18:24 profik
5.kolo So 07.09. 16:30 Bordovice - Libhošť So 07.09. 16:30 TJ Odry - Kateřinice So 07.09. 16:30 Kopřivnice - Jeseník n.O. So 07.09. 16:30 Hukvaldy - Jakubčovice So 07.09. 16:30 Suchdol n. O. - Kozlovice Ne 08.09. 16:30 Tichá - Starý Jičín Ne 08.09. 16:30 Vlčovice-Mniší - Jistebník

2013-09-05 20:23:56 marv
no ještě, že sme měli ty sudí zaplacené jinak bychom asi nevyhráli :-))

Hodnocení
2013-09-05 07:39:15 profik
Je pro zajímavost - zde hodnocení z webových stránek Vlčovic - V Kozlovicích se tentokrát nepodařilo zopakovat výsledek z minulé sezóny, přesto předvedený výkon mužstva nebyl špatný. V první půli se hrála zcela vyrovnaná partie, takticky předvedli hráči hostujících Vlčovic/Mniší dobrý výkon. Nešťastná teč do vlastní sítě minutu před přestávkou ale znamenala vedení 1:0 pro domácí borce. Navíc se bolestivě zranil brankář Hrabovský ,který přesto dochytal celý zbytek utkání se sebezapřením a bolestí. Po přestávce několikrát zahrozil hlavně Názalaník v útoku,ale neměl dost klidu při zakončení. Domácí měli velkou šanci v 60.minutě,když tutovku odvrátil obránce Velička. Jejich tlak narůstal ,hru přitvrdili,a to naprosto nezvládal „oceňovat“ hlavní sudí. Tím pádem narůstala nervozita hráčů, ostrých zákroků přibývalo a hlavní viník – sudí – vesměs jen „přihlížel“ . Až v 70.minutě se domácím podařilo překonat Hrabovského podruhé po ušmudlané střele na 2:0 . Pak přidali třetí branku v minutě 75., na což odpověděl výborně hrající Velička gólem po rychlém protiútoku v minutě 82. Poslední minuta utkání přinesla ještě čtvrtou branku pro domácí ,a to byla taky poslední tečka za utkáním. Závěr ?: „Domácí frýdečtí rozhodčí“ přispěli k tomu, že utkání obě mužstva hodně bolelo … Škoda.

2013-09-04 12:04:08 profik