*Text
Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137

2013-11-12 09:10:57 Redaktor sportu
V sobotu 9.listopadu odjeli hráči FCK do velkoměsta Kopřivnice, kde s domácí Tatrou chtěli uzavřít podzimní část sezóny jak jinak než výhrou. Po domácím vítězství trenér Tichavský s asistentem Harabišem nenašli důvod dělat v sestavě změny a tak se nastoupilo takhle. Sestava: Chlebek - Piskoř , Krpec P., Fojtík A., Žáček – Slanina, Vaverka, Bednář, Ermis - Harabiš, Krpec M. Připraveni byli Vyvial, Víta a Hruška. Náhradní brankář Holub měl pracovní povinnosti. Hráči Kozlovic se snažili navázat na ryché góly, které vstřelili v posledních zápasech v jejich úvodech. Nepodařilo se jim to a tak po nedůslednosti v obraně přišel trest a Tatra se ujala vedení. Toto si hráči FCK nenechali líbit a v první půli se prosadil Krpec Martin, který po závaru před bránou propáli svou levačkou množství těl a míč rozvlnil síť Kopřivnické brány. Když už se zdálo, že se půjde do šaten za nerozhodného stavu, přišel odkop od brány Kozlovic, nevyhraný hlavičkový souboj na půlící čáře, z toho pramenil protiútok a domácí Tatra šla opět do vedení. Po poločase se snažili Kozlovice zpřesnit a zdůraznit svou hru a soupeře se pokusit dostat pod tlak. Okolnosti byla však jiné a po dalším zaváhání v obraně Tatra vedla nad Kozlovicemi již 3:1. Po tomto gólu se hráči Kozlovic trochu probrali, ale žádný jejich protiútok ani vyvinutý tlak ke vstřelení branky nevedl. Poslední zápas skončil tedy prohrou. Za zmínku stojí, že brankář Chlebek i přes obdržené branky, ještě pár dalších šancí zneškodnil a také to, že v sktoru hostujících fans a „hools“, kterých bylo o poznání více než příznivců domácího týmu, musely být nasazeny síly PČR, které naštěstí nemusely zasahovat. Od víkendového fotbalu si dáme tedy přes sněhové období pauzu a na jaře se snad opět všichni setkáme jak na domácích tak i venkovních hřištích.

MUŽI ODEHRÁLI POSLEDNÍ ZÁPAS
2013-11-09 20:24:32 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
KOPŘIVNICE - FC KOZLOVICE 3:1.FOTA ZE ZÁPASU A VĚRNÝCH KOZLOVICKÝCH FANS JAKO VŽDY V GALERII "PEPÉ".DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ V PODZIMNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE.

2013-11-08 19:59:13 profik
Tak se mi to líbí sporťáku, uděláme vše pro to, abys byl o jede litr chudší :) ale o dva body bohatší v tiplize ;)

dvojka
2013-11-08 16:10:42 Pepe sporťák
Profi já na vás pořád dávám,proto jsem v tip lize tam kde jsem(tuším okresní přebor)Dal jsem opět na Kozly a osobně to půjdu zkontrolovat.Litr za vítěství.

Tipliga
2013-11-08 10:17:15 profik
Tak co přátelé kolik z vás (sporťák a spol.) dalo v tiplize u zápasu Kopřivnice-Kozlovice číslo 2 (pro neznalé výhru hostů)??? doufám, že všichni :) možná by to chtělo vymyslet nějakou pozitvní motivaci...jinak A-tým děkuje špeku st. za stimulátor dobré nálady - jak je napsáno na etiketě :)

Kozlovice - Odry 4:1
2013-11-04 22:39:32 profik
Po nezdařilém konci utkání v Bordovicích (jak na hřišti, tak v kabině)se hráči Kozlovic opět představili na domácí půdě. Ta odpovídala krajně nepříznivým povětrnostním podmínkám, které nám všichni svatí seslali na dušičkový čas. Domácí do zápasu s Odrami vstoupili stejně, jako v předešlých 3 utkáních, a to vstřelenou brankou hned z první příležitosti (1.min.). Branka byla přiznána J. Harabišovi (Marv), celou situaci ještě jistil Ermis R. (Paťa), který doklepával pravděpodobně již za brankovou čárou. Radost z gólu však domácím dlouho nevydržela, hosté se v 10.min. prosadili krásnou střelou do šibenice po nedůrazném odkopu domácích. Na těžkém terénu se odehrávalo především bojovné utkání, příliš kloudných fotbalových akcí k vidění nebylo. Jedna se však domácím vydařila a do velké šance se dostal středopolař Vaverka (Vavec), na ukazateli však zůstal stav 1:1. Vaverka se do střelecké listiny zapsal o pár minut později, kdy jeho "jedovka" proklouzla hostujícímu brankáři "mezi prsty" - 2:1. Do poločasu se prosadil ještě nejmladší hráč na hřišti Adam Fojtík (dorosteneček 2), který určitě sám moc dobře ví, co přibrat do tašky na příští utkání.. :) Do druhé půle hosté nastoupili aktivněji a brankář Chlebek (Přemek Stavitel) se měl co ohánět, míč za svá záda však nepustil. Naopak domácí využili rychlý brejk v 65 min., kdy po akci M. Krpce (Profik) skóroval podruhé v zápase J. Harabiš. Další branka již nepadla a Kozlovičtí si především díky své produktivitě připsali na své konto důležité body. Poslední podzimní utkání odehrajeme příští sobotu v Kopřivnici (14:00). Sestava: Chlebek - Piskoř (Víta), Krpec P., Fojtík A. (Eliáš), Žáček - Slanina (Vyvial), Vaverka, Bednář, Ermis - Harabiš, Krpec M. Připraven ještě byl Holub.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS
2013-11-03 18:03:31 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
Stará garda: FC - LUBINA 2:2, Dorost: FC - DOBRATICE 2:2, Muži: FC - ODRY 4:1.NA FOTA A VIDEA SE MŮŽETE PODÍVAT V GALERII REDAKTORA SPORTU.

2013-10-29 06:34:25 profik
ale pozápasová tiskovka se povedla ;)

2013-10-27 21:48:40 Marv
ale ODRY ROZBIJEM... :-) celek Girondins Bordeaux hrál dobře

Bordovice vs Kozlovice 3:2
2013-10-27 19:20:38 Bomber
V sobotu 26.9. zajížděli muži FC do nedalekých Bordovic s cílem bodovat a dostat se tak do plusových čísel v tabulce pravdy. Zranění stále do utkání nepustilo Honzu Prudkého, jinak mohl trenér se všemi svými svěřenci. Začátek utkání vyšel hostů náramně, když hned v 1. minutě doběhl odražený míč Bednář, posunul si jej kolem domácího stopera a střelou k tyči otevřel skóre utkání. V dalším průběhu drželi míč na kopačkách převážně domácí a postupně si vypracovali několik slibných příležitostí, avšak bez gólového zakončení. Za hosty se do slibné šance dostal Adam Fojtík, ale tváří v tvář brankáři nedokázal dostat míč za jeho záda. A tak udeřili domácí a střelou ze 30 metrů srovnali stav zápasu. Do poločasu už branka nepadla a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhé půli se obraz hry mírně změnil. Hosté se častěji dostávali před bránu Bordovic a hrozili zejména z brejků. Domácí byli nebezpeční převážně ze standartních situací, ze které nakonec padl gól, když hlavou poslal domácí kapitán svůj celek do vedení. Pár minut na to bylo ale opět vyrovnáno, to když krásně vystřelil Martin Krpec a nedal brankáři šanci. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, došlo ke zbytečné ztrátě míče ve středu pole a následné přečíslení skončilo brankou v síti Kozlovic. Kozlovice tak odjížděli z Bordovic s prázdnou. Sestava: Chlebek - Piskoř (Slanina), Krpec P., Hruška (Víta), Žáček - Vaverka, Bednář, Fojtík, Ermis - Harabiš, Krpec M. Připraveni ještě byli Holub a Vyvial.

2013-10-26 13:14:31 Marv
Dneska je celkem pěkně, takže všichni fans - pojeďte nás povzbudit na stadion Girondins Bordeaux :-)

2013-10-20 20:15:39 Marv
A Pančo slíbil Syrovi, že mu příjdou po neděli zrobit nový kotel s Pepou Rooneym, aby nemusel s mamu po chalupě chodit v mikyně.

2013-10-20 20:11:48 Radomír Rad.Chylek@seznam.cz
Žéci:FC - ŘEPIŠTĚ 6:2, Dorost:FC - BAŠKA 2:5, Muži:FC - KATEŘINICE 4:2

2013-10-20 20:05:13 Redaktor sportu
kurnik. jakysik kratky članek. no dodáme tedy, že po zápase zustali sedět: Edgar,Syr,Profík,Bedynka,Marv,Kuman,Had,Pepa Piskoř, Teo s Radku a do toho se přidal kolega Fousatý (1litr).

2013-10-20 20:00:16 Redaktor sportu
Jak už to tak bývá na malých vesnicích mezi nedospělými hochy, v neděli se hraje fotbal. Do Kozlovic přijely bojovné Kateřinice. Treněři Tichavský s asistentem Kumym a vedoucím Zdenou nemohli do zápasu počítat s obráncem Maldinim(nemoc), pracujícím Máchalem(práce) a stále se ještě neozval záložník Zeman. Obraně tak vévodil pan Knedlík, který netušil, že se do zápasu podívá hned od začátku. Ihned od začátku se do předu tlačil skorouzdravený Profík, který byl v druhé minutě faulován v šestnáctce a Kapitán Poručík Bedýnka se z pokutového kopu nemýlil. Pan Knedlík si dal ovšem na oběd o dva knedlíky ke kačeně víc a z toho pramenila jeho ruka v šestnáctce. Penaltu prměnil i hostující hráč a bylo to 1:1. To se ale nelíbilo Profíkovi a po nádherném zatažení Edgara Davidse a jeho přesné přihrávce Profík změnil skore na 2:1. Do poločasu chtěli jít domácí s náskokem, ale po dlouhém autu si Špek nepohlídal v 44.minutě svého hráče a Přema stavitel lovil míč ze své sítě. Po poločase se hra moc nezměnila, ale diváky rozjásal po střele Manekýna Adama hlavičkující MeSYR. V závěru byl osamocen před brankářem Vavec, ale obloučkem jej nepřekonal. Po brejku se sám na brankáře řítil Profík, ale před šestnáctkou jej fauloval Kateřinický obránce a po červené kartě si šel užít teplou sprchu. Profík se z přímáku nemýlil a zápas skončil 4:2! Sestava domácích: Přemek Stavitel-Mesyr,Knedlík,Manekýn Fojtík,Edgar Davids-Radoš,Vavec,Bedýnka(c),Špek-Profík,Marv. Do zápasu v závěru nastoupili Pavel VÍTA Varhaník a Džžžauryn. Na lávce zustal Rozhodčí Martin.